Kanadský styl "Two by four" (galerie)

image 6

Dřevostavby realizujeme technologií rámové konstrukce tzv. 2 x 4, která je využívána především v Severní Americe, ale také v Západní Evropě. Ta umožňuje realizovat prakticky jakoukoli dřevostavbu dle přání investora. Samozřejmostí je i nízko-energetický standard dosažený kvalitní tepelnou izolaci obvodových stěn, střechy a podlahy, dále použitými výplněmi stavebních otvorů s 6 a více komorovým profilem.

Nabídka staveb:
  • přízemní rodinné domy a bungalovy
  • podkrovní rodinné domy
  • patrové rodinné domy
  • moderní domy

Stavební systém K-KONTROL®

image 7

Stavební systém K-KONTROL® je univerzální systém pro řešení konstrukcí stěn, stropů i střech různých typů staveb. K-Kontrol používá jako základní konstrukční prvek samonosný sendvičový panel. Panel se skládá ze dvou OSB desek a izolační výplně ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS nebo Neopor.

Díky výborným tepelně izolačním vlastnostem, jednoduchému a přitom vysoce variabilnímu použití a pro šetrný vliv na životní prostředí ve všech fázích stavby, je vhodným systémem pro moderní stavby dnešní doby.

K-KONTROL® je vhodný pro výstavbu rodinných a bytových domů, pro opláštění sportovních hal, výstavbu administrativních budov, ubytovacích objektů, chat a rekreačních objektů. Lze jej navrhovat jako jediný systém pro celou stavbu nebo jako jednotlivé stavební konstrukce v kombinaci s jinými systémy.

Typové domy: